Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgatlı İş İnsanı Hanifi Kızıltaş'tan SMA hastası Yiğit Alp'e destek
Yozgat’ın yetiştirdiği başarılı iş insanlarından Hanifi Kızıltaş, SMA Tip 1 Hastası 22 aylık Yozgatlı Yiğit Alp Avşar'ın sağlığına kavuşması için sağladığı destekle örnek oldu.
Yozgatlı İş İnsanı Hanifi Kızıltaş'tan SMA hastası Yiğit Alp'e destek
15 Temmuz 2021 11:39
1232

Yiğit Alp Avşar SMA Hastası ve iyileşmesi için 2 milyon 50 bin dolar paraya ihtiyaç var. Şuana kadar bu paranın yüzde 75’lik kısmı temin edildi. Bu süreçte Yozgat seferber oldu. O Yozgatlılar’dan bir tanesi de Türkiye’de inşaat sektörünün önemli isimlerinden İş İnsanı Hanifi Kızıltaş oldu. 

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Mümin Sarıkaya’ konseri için tanesi bin liradan 15 bilet aldı. Geceye aldığı 15 bin liralık bilet ile damga vuran Kızıltaş, 22 bin liralık destekle 37 bin lira ile Yiğit Alp'in şifa yolculuğuna önemli bir katkı sağlamış oldu. 

'ZAMAN DARALIYOR'

Yozgatlı İş İnsanı Hanifi Kızıltaş, iş insanlarına ve Yozgatlı hemşehrilerine destek çağrısı yaptı.

VALİLİK İZİNLİ

Avşar, gerekli izinleri aldıklarını ve destek beklediklerini belirterek, “Ölümcül kas hastalığı SMA TİP-1 ile mücadelede tedaviye ulaşabilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacı var. Açıklamada: 5 TL , 10 TL , 100 TL ayrımı olmadan gelen her kuruş bizim oğlumuza bir umut. Kiminin cep harçlığı, kiminin kahvesi, kiminin kıyafet alışverişi yerine hesabımıza gönderdiği her kuruş Yiğit Alp'e yaşayabileceği bir hayat umudu verecek. Oğlumuza nefes olur musunuz? Kampanyamız Valilik İzinlidir. Ziraat Bankası - TR69 0001 0001 4650 8443 3050 04. ALICI : Şeyma Avşar” dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar