Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Op. Dr. Gülçin Üstün Serpim Yozgat TV'ye konuk oluyor
Yozgat Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gülçin Üstün Serpim, Yozgat'ın en çok izlenen kanalı Yozgat TV'nin canlı yayın konuğu olacak.
Op. Dr. Gülçin Üstün Serpim Yozgat TV'ye konuk oluyor
17 Mayıs 2021 13:29
394

Ergül Mobilya

Op. Dr. Necip Fazıl Aras'ın moderatörlüğünde Sağlık Gündem programı her hafta konusunda deneyimli doktor ve uzmanlara, tıp dünyasındaki son gelişmeleri soruyor, bilgiler veriyor, sorularınızı yanıtlıyor.

Yozgat Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gülçin Üstün Serpim, Yozgat TV ekranlarında Op. Dr. Necip Fazıl Aras'ın moderatörlüğünde ki "Sağlık Gündem" programına konuk olacak. 18 Mayıs Salı günü saat 20:00’da başlayacak programda Serpim, kadın hastalıkları ile alakalı bilgilendirme ve sorularınızı yanıtlayacak.

Sağlık Gündem programı 18 Mayıs Salı günü saat 20:00'da www.yozgattv.com, www.yozgatfm.com.tr/webtv-izle, www.facebook.com/yozgatfmtv ve www.youtube.com/YozgatFMYozgatTV ortak yayını ile canlı olarak siz değerli Yozgat halkıyla buluşacak.

Op. Dr. Necip Fazıl Aras'ın moderatörlüğünde "Sağlık Gündem" programı bir birinden değerli konuklarıyla canlı olarak her salı günü Yozgat TV'de

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar