Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Dr. Şahin, Yozgat'ta "Pandemi Süreci" anlattı
Yozgat'a dair programı Yozgat'ın nabzını tutmaya devam ediyor. 26 Ağustosta gerçekleşen canlı yayına Yozgat İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin konuk oldu.
Videoyu Paylaş
27 Ağustos 2020 13:25
2471

Ergül Mobilya

Yozgat'a dair programı Yozgat'ın nabzını tutmaya devam ediyor. 26 Ağustosta gerçekleşen canlı yayına Yozgat İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin konuk oldu.

 

Dün akşam 2.ci bölümü yayınlanan Yozgat'a Dair programının canlı yayın konuğu Yozgat İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin, pandemi süreci ve Yozgat'ta pandemi üzerine açıklamalarda bulunarak Yozgat TV izliyenlerini ve Yozgat halkını bilgilendirmeler yaptı. Program sırasında izleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Dr. Fatih Şahin, eldiven kullanımı, maskenin doğru kullanımı, temizlik kuralları, maske-mesafe-temizlik kurallarının pandeminin yayılma süresine etkisi, pandemi süresince yapılan hatalar vb. konularda açıklamalarda bulundu.

 

Şu ana kadar yaklaşık 80 bin kişiye erişen yayın, aynı anda Yozgat TV websitesi, 96.70 MHz Yozgat FM ve Yozgat FM facebook sayfası üzerinden canlı olarak ortak yayınlandı. Programda konuşan Dr. Fatih Şahin, "halkımız kovid-19 pozitif olan kişileri ya da bu kişilerle temasta olduğunu bildiği ancak izolasyon kurallarına uymayan kişi ya da kişileri 112 numaralı telefon hattımıza ihbar edebilirler. Biz bu kişilerin evlerine giderek izolasyon kuralları hakkında bilgilendireceğiz, eğiteceğiz." dedi.

 

26 Ağustos 2020 saat 19:00'da yayınlanan programın yayın kaydını bu haberimizden izleyebilirsiniz. 

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar