Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgatspor sezonu açtı
Yeni sezona şampiyonluk parolası ile girmeye hazırlanan Yozgatspor ilk dönem kamp çalışmalarının ilk idmanını yeni teknik ekip gözetiminde gerçekleştirdi.
Yozgatspor sezonu açtı
10 Eylül 2021 12:52
656

Ergül Mobilya

Yeni sezon öncesinde tesislerde toplanan Yozgatsporlu oyuncular ilk idmanlarını Teknik Direktör Feridun Dündar gözetiminde yaptı. Daha çok fizik kondisyon ağırlıklı çalışmalar yapan ve yavaş yavaş tatilin rehavetini üzerlerinden atacak olan Kırmızı Siyahlılar, gelecek hafta içerisinde de topla idmanlara başlayacak. Bu süreç zarfında da takıma yeni katılan oyuncular denenmiş olacak.


Yeni sezona şampiyonluk iddiasıyla girmeye hazırlanan Yozgatspor’da beklenilen yeni sezon çalışmaları start aldı.
GÜNDE ÇİFT İDMAN
Kırmızı Siyahlı takımın yeni Teknik Direktörü Feridun Dündar, antrenmanlara ilk günden itibaren yüksek tempo verdi. Oyuncuların tatilin rehavetini üzerlerinden atmaları, kısa sürede fizik ve kondisyon açıdan yeterli düzeye gelmeleri için önce kros ardından da taktik ve teknik çalışmalara ağırlık veren Dündar, hiç kimsenin de gözünün yaşına bakılmayacağının da sinyallerini vermiş oldu.
FORMA ÇALIŞANA VERİLECEK
Gelecek hafta sonuna kadar fizik ve kondisyon ağırlıklı çalışmalar yapacaklarını belirten Dündar, yeni sezon öncesi futbolcularına ültimatom verdi. Takımda formayı çok çalışanın giyeceğini ve haketmeyene forma verme gibi bir niyetinin olmadığını belirten Dündar, "Yeni bir takımız. Bu nedenle de tüm hazırlık kamplarımızda çok çalışmalı ve eksikliklerimizi en aza çekmeliyiz. Bu nedenle tüm oyuncuların dur durak bilmeden çaba sar etmelerini bekliyorum" dedi.
GENÇLER DENENECEK
Takımı ikiye bölerek çalışmaları sürdürecek olan teknik ekip, bu süreç zarfında genç oyuncuları denemeye tabii tutacak. Yozgat’ta yapılan denemeye alınan isimleri bir kez daha göz hapsine alacak teknik ekip, uzun vadede yararlanabileceği isimlerin takımın kadrosuna katılmasını sağlayacak.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar