Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Ak Parti Yozgat'ta gençliğin peşinde
Ak Parti Gençlik Kolları Yozgat İl Başkan Yaşar Taşdemir, Türkiye İçin Güven ve İstikrar, İmza Bir Genç sloganı ile Cumhuriyet meydanına üye çalışması başlattıklarını söyledi.
Ak Parti Yozgat'ta gençliğin peşinde
06 Eylül 2021 10:09
914

Ergül Mobilya

Başkan Taşdemir yapmış olduğu açıklamada; "Tüm ülke olarak dünyayı etkisi altına alan Covid 19 ve varyantlarına karşı büyük ve zorlu bir mücadele vermekteyiz. Ak Partimizin önce millet diyen siyaset anlayışı sayesinde dünyanın diğer gelişmiş devletleriyle yanyana getirildiğinde açıkça önde olan bir sağlık hamlesini gerçekleştiriyor birçok ülkeye yardım ediyor ve başarılarımızla taktir topluyoruz. Sadece pandeminin neden olduğu sağlık sorunları ile değil, aynı zamanda hastalığın etkilediği pekçok alanda da gerek kamusal gerek özel birçok mecrada milletimize destek ve dayanak olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Pandeminin etkisinin hissedildiği tüm alanlarda milletimizle omuz omuza vererek sosyal devletin tüm imkanlarını seferber etmeye devam ediyoruz. Farklı sosyal medya mecralarından, malum destekçilerin gölgesinde  yapılan türlü iftira ve hakaret saldırılarına inat, Ak Parti icraatlarıyla meydana çıkmaktan, milletinin hizmetkarı olmaktan önce ALLAH 'ın izni sonra milletimizin teveccühü sayesinde asla vazgeçmeyecektir.  Bugün Yozgat Ak Parti Gençlik Kolları olarak meydanda açtığımız standımızda bu kutlu yürüyüşe siz değerli kardeşlerimizi davet ederken, covid 19 sonrası açılan yüksek ogretim faaliyetleri için gereksinim duyduğunuz yurt ve konaklama faaliyetleri başta olmak üzere tüm destek faaliyetlerini siz değerli genç kardeşlerimize sunmaktan büyük mutluluk duyacağız. Ak Parti gençliği olarak bir vatandaşımıza yardımcı olmanın, bir olmanın, iri olmanın diri olmanın gurur ve mutluluğunu gelin birlikte paylaşalım." ifadelerini kullandı.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar