Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Bilal Şahin: 'DEMOKRASİ VARSA HEPİMİZ VARIZ'
Yozgat - İstanbul Kraft Torba Ambalaj Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Bilal Şahin: 'DEMOKRASİ VARSA HEPİMİZ VARIZ'
15 Temmuz 2021 10:55
818

Hayırsever İşadamı Bilal Şahin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, her zaman demokrasinin, milletin ve devletin yanında olduklarını belirtti. Şahin, "Hakimiyet, kayıtsız şartsız milletindir, ilkesini şiar edinen bizler, demokrasiyi savunmaya devam edeceğiz. Çünkü devletimiz ve ülkemiz var oldukça biz de varız. Demokrasi varsa hepimiz varız" değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye demokrasisine ve hukuk devleti yapısına kasteden bu alçakça saldırıyı unutmadıklarını ve unutmayacaklarını belirten Şahin, gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan idareyi asla meşru kabul etmeyeceklerini bildirerek, "15 Temmuz gecesi milletimizin gösterdiği direniş bunun en güzel örneğidir. Vatanını korumak adına iman dolu göğüslerini siper eden vatan evlatlarımızla hepimiz iftihar ediyoruz. Bu demokrasi mücadelesinde hayatını kaybeden, milli direnişin kahraman şehitlerine Allah'tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar diliyoruz, gazilerimizi minnetle anıyoruz" dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar