Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
AK Parti Gençlik Kolları: "Mahalle bizim gençlik bizim"
AK Parti Yozgat İl Gençlik Kolları tarafından Sorgun İlçesi Aydınlık Evler Mahallesinde düzenlenen ‘Mahalle bizim gençlik bizim’ programı düzenlendi.
AK Parti Gençlik Kolları: "Mahalle bizim gençlik bizim"
14 Eylül 2021 14:26
498

Ergül Mobilya
Sorgun gençlerin yoğun ilgi gösterdiği programa Sorgun İlçe Başkanı Mesut Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir Sorgun TÜGVA İlçe Temsilcisi Ahmet Eren katıldı.
Başkan Taşdemir, ‘Mahalle Bizim Gençlik bizim’ programı çerçevesinde Yozgat’ın değişik mahallelerinde bu etkinliğin devam edeceğini söyledi. 
Gençlere önemli tavsiyelerde bulunan Başkan Taşdemir; ‘‘Bu ülkenin yarınları olan genç kardeşlerimize güvenimiz tamdır. Üstadın dediği gibi bir gençlik ‘Zaman bendedir ve mekân bana aittir’ şuurunda bir gençlik damarlarındaki asil kanın farkında olan, hakimiyetin Hakk’ta olduğunu bilen, vatan bilincini her daim taşıyarak, düşünmeden öne atlayarak ben varım diyen bir gençlik. Gençlerimiz için bölgemizde ki çalışmalarımız devam ediyor. Bu vesileyle genç kardeşlerimizle bir araya gelmekten, onlarla sohbet ve muhabbet etmekten her zaman memnuniyet duyuyoruz. Önümüzde ki günlerde bu programımızı Yozgat’ın diğer mahallelerinde de yapacağız bütün gençlerimizi bu güzel programımıza bekliyorum.’’ dedi.
 

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar